משרד פרסום בגוגל

אין ספק כי האינטרנט שינה את הדרך שבה אנחנו עושים עסקים והשפיע עמוקות על עולמנו. די אם ניתן דוגמא לחברת אמזון או עלי באבא אשר מוציאות מחוץ לשוק עסקים רבים וזאת עקב העובדה כי אנשים רבים עברו לקנות מוצרים דרך חברות אלו. דוגמא נוספת היא פייסבוק אשר שינתה את הדרך שבה אנחנו מתקשרים אחד עם השני. אך נראה כי השינוי הגדול ביותר הקשור לאינטרנט הוא גוגל שנכנסה לחיינו בסערה. ההשפעה אולי העמוקה ביותר של גוגל היא על עולם הפרסום. כיום יותר ויותר עסקים מבינים כי אם הם רוצים לבלוט אל מול המתחרים שלהם עליהם לבצע פרסום בגוגל בצורה אפקטיבית. עסק שלא מופיע בתוצאות הגבוהות ביותר בגוגל הוא עסק שמפסיד אלפי לקוחות פוטנציאליים. על כן הפרסום בגוגל הוא כה משמעותי ויכול להכריע גורלות של עסקים רבים.

פרסום בגוגל – מדידה, מדידה ושוב מדידה

אך גוגל היא לא רק פלטפורמה עצומה אלא היא גם הביאה חידושים טכנולוגיים עצומים הגורמים לכך כי פרסום בגוגל הרבה יותר אפקטיבי מאשר פרסום בדרכים הישנות. כיום ניתן למדוד כל דבר באמצעות הכלים של גוגל. אנחנו יכולים לראות כמה לקוחות הקליקו על המודעה, כמה לקוחות צפו במודעה, כמה כסף הרווחנו כתוצאה מאנשים שביצעו קניה בעקבות המודעה בגוגל ועוד. העובדה כי הכול מדיד מאפשרת לאנשי המקצוע לשפר כל הזמן את המודעה ולהבטיח כי היא תהיה האפקטיבית ביותר שיש. בצורה זו אנחנו יכולים לנהל את מסע הפרסום שלנו בצורה הרבה יותר חכמה ולהגיע לתוצאות שלא חלמנו עליהן. כך עוגת תקציב הפרסום בגוגל יכולה להיות הרבה יותר נמוכה מכול מה שהכרנו.

פרסום בגוגל – התאימו את הפרסום למובייל

אך שימו לב פרסום בגוגל הוא לא משימה פשוטה כמו שזה נראה. אחד הדברים שמפרסמים רבים שוכחים הוא להתאים את המודעה שלהם ואת דף הנחיתה שלהם למובייל. חשוב להבין כי כיום יותר ויותר גולשים משתמשים במובייל שלהם בשביל לגלוש בגוגל ואם המודעה שלכם או דף הנחיתה שלכם אינו מתאים למובייל אתם יכולים להיקלע לבעיה קשה. אך שימו לב לא רק שאתם יכולים להפסיד לקוחות רבים אלא שגם גוגל מדרגת נמוך מודעות ודפי נחיתה שאינם מתאימים למובייל. עובדה זו יכולה לגרום לכך שהמודעה שלכם לא תמוקם גבוה בתוצאות החיפוש בגוגל וגם להוביל לכך שאתם תשלמו יותר על המודעה.

פרסום בגוגל – מהו המודל שעל פיו פועלת גוגל?

המודל העיקרי שעל פיו פרסום בגוגל עובד הוא מודל ההקלקה. המשמעות של כך היא שאתם תשלמו לגוגל רק על מודעות שעליהם הגולשים שלכם לחצו. אם הגולש רק צופה במודעה הרי שאתם לא תשלמו עליה כלל. זהו יתרון עצום ההופך את הפרסום בגוגל לעוד יותר אטרקטיבי.

We’ve got enough experience to create award winning campaigns on Google AdWords, Bing, Facebook, LinkedIn, Twitter and YouTube.

420

PPC Management Provided

213

Paid Search Advertising

17

Video Advertising Projects

141

Display Advertising Campaign

98

Successful PPC Remarketings

315

Social Advertising Projects

Our case studies

See all projects

GROW TRAFFIC & INCREASE REVENUE

Tell us about your project

Let us help you get your business online and grow it with passion

Contact us today and get maximum returns of your investments.

Testimonials

SEE ALL