יוני כץ

שיווק באינטרנט, קידום אתרים, פרסום בגוגל ו בניית אתרים

פרסום באינטרנט – כי אי אפשר לא להיות שם

האינטרנט שינה את חיינו מן הקצה אל הקצה וניתן לראות זאת בכול פעולה ופעולה שאנו מבצעים בחיי היום יום. אין ספק גם כי ככל שיעברו השנים כך האינטרנט רק ילך ויתפוס עוד ועוד מקום בחיינו הפרטיים ומרכזיותו רק תלך ותגבר. ניתן לומר בביטחון מלא כי כול פעולה בחיים היום יום שלנו מלווה בשימוש באינטרנט. זה יכול להיות הזמנת תור לרופא, שיחה עם חברים באמצעות הפייסבוק, הזמנת שירותי חשמלאי או כול בעל מקצוע אחר ובירור מתי מוקרן הסרט. על כן עסק שלא נמצא באינטרנט לא יצליח לשרוד בעולם המודרני. ולא צריך להיות סתם באינטרנט אלא צריך שהנוכחות שלך תישא פרות. כך פרסום באינטרנט הוא שלב הכרחי בפעילות של כל עסק ועסק. ללא פרסום באינטרנט עסקים רבים לא יצליחו לשרוד ולא יצליחו להגיע ללקוחות חדשים וזו משימה חשובה ביותר.

פרסום באינטרנט – מדוע הוא עדיף על מדיות האוף ליין?

 היתרון המרכזי באינטרנט אל מול מדיות ישנות כמו הטלוויזיה והעיתונים הוא שבאינטרנט הכול מדיד. בין אם מדובר על פרסום באינטרנט באמצעות גוגל או פייסבוק או כל רשת אחרת באינטרנט אנחנו יודעים כמה אנשים בדיוק נחשפו למודעה שלי, כמה לחצו על המודעה וכמה נקטו פעולה כמו רכישת המוצר בעקבות המודעה. כך הפרסום הרבה יותר אפקטיבי מהמדיות הישנות ואנחנו יכולים להגיע להרבה יותר קהלים. כך פרסום באינטרנט גם הרבה יותר מדויק ומוביל לתוצאות הרבה יותר טובות. אלו הם יתרונות עצומים של רשת האינטרנט והם הופכים אותה לרשת המובילה בעולם הפרסום כיום.

פרסום באינטרנט – הכול מתחיל באתר מושקע

שימו לב גם אם אתם רוצים לפתוח בקמפיין פרסום באינטרנט בשלל רשתות שונות, לא כדאי לכם לעשות זאת ללא אתר מושקע. פרסום באינטרנט מתחיל קודם כול מאתר איכותי שייתן לכם את התוצאות הטובות ביותר. ככל שהאתר שלכם יהיה יותר מושקע כך אתם תגיעו ליותר לקוחות חדשים אשר יתרשמו מהאתר שלכם ויאהבו אותו. זהו דבר חשוב ביותר המשפיע על המהות של העסק שלכם במידה ניכרת. ככל שהאתר שלכם יהיה יותר טוב כך אתם תגיעו ליותר לקוחות חדשים ותשמרו יותר על הלקוחות הקיימים. כך גם תופיעו במקומות הראשונים בגוגל במה ששווה המון המון כסף.

פרסום באינטרנט – היעזרו בחברה מקצועית ואיכותית

בכדי להבטיח כי תאם מבצעים פרסום באינטרנט בצורה טובה הקפידו להיעזר בחברה מקצועית ואיכותית שתסייע לכם לבצע את הפרסום באינטרנט בצורה הטובה ביותר שיש. רק כך תוכלו להיות בטוחים כי אתם מבצעים פרסום באינטרנט בצורה איכותית וללא טעויות. קשה מאוד לפרסם באינטרנט לבד מכיוון שמדובר בכלים הדורשים מקצוענות עצומה בכדי להצליח בהם. על כן היעזרו בחברה איכותית שתסייע לכם לפרסם בצורה חסכונית ואיכותית.

מיתוג עסקי – מדוע הוא כה חשוב?

ניהול עסק זו אחת המשימות הקשות ביותר שיש, עלינו לדאוג להמון דברים שיתקיימו בעסק בכדי שהוא יצליח. בין היתר צריך לדאוג להעסיק את העובדים הטובים ביותר, לעבוד עם הספקים הכי טובים ולדאוג שהמוצר שלנו ינצח את המתחרים. כל אלו הם דברים חשובים ביותר, אך ספק אם יש עוד דבר חשוב כמו השגת לקוחות חדשים לעסק שלכם. ללא לקוחות חדשים העסק שלכם יקלע לבעיה רצינית ביותר וסביר שיפשוט את הרגל במהרה. על כן השאלה המרכזית היא כיצד מגיעים אל לקוחות חדשים? התשובה היא שעלינו לשווק את העסק שלנו בצורה הטובה ביותר. ככל שנשווק את העסק בצורה יותר טובה כך נגיע אל יותר לקוחות חדשים וכך העסק ישגשג. שיווק נכון מתחיל כאשר עושים מיתוג עסקי. מיתוג עסקי מאפשר לנו לאפיין את העסק ולשווק אותו ללקוחות בצורה הרבה יותר חכמה לולא היינו משתמשים במיתוג עסקי.

מיתוג עסקי – כיצד נעשה אותו בצורה טובה

אז כיצד אנחנו יכולים לעשות מיתוג עסקי בצורה טובה? התשובה היא שעלינו לבצע מחקר שוק מעמיק ורחב היקף. ככל שנכיר את הלקוחות שלנו בצורה טובה יותר וככל שנכיר את המוצר שלנו בצורה יותר ולבסוף ככל שנכיר את המתחרים שלנו בצורה יותר טובה כך נעשה מיתוג עסקי בצורה הרבה יותר חכמה. רק כאשר נדע את כול הדברים הללו בצורה מלאה נוכל להבטיח כי המיתוג העסקי של העסק שלנו יהיה ברמה גבוהה. אם לא תבצעו מחקר שוק מעמיק, תיקלעו לבעיה קשה ולא תצליחו לשווק את העסק שלכם בצורה טובה.

מיתוג עסקי – על מה לשים בו דגש

כאשר אנחנו עושים מיתוג עסקי אנחנו חייבים להיות בטוחים כי הוא מקורי ומעניין. ככל שהמיתוג העסקי שלכם יהיה יותר מקורי כך הוא יגיע אל קהלים גדולים יותר ויעבוד על אותם קהלים בצורה הרבה יותר טובה. אם המיתוג העסקי שלכם יהיה משעמם ולא יחדש הרי שהוא לא יהיה שווה הרבה ואתם תיקלעו לבעיה לא פשוטה. מיתוג עסקי נכון, הוא כזה שלא נערך כמותו לעולם ואשר מחדש לקהל הלקוחות שלכם בצורה רבה. קהל הלקוחות שלכם צריך להזדהות עם המיתוג שלכם ולאהוב אותו. ככל שהקהל יהיה יותר קשור למיתוג כך הוא יהיה מוצלח יותר

 

מיתוג עסקי – מדוע להיעזר בחברה מקצועית?

כאשר אתם מבצעים מיתוג עסקי אתם חייבים להיעזר בחברה מקצועית שזהו מקצועה מזה שנים רבות. מיתוג עסקי חייב להיות ברמה מסוימת ומי שאינו מומחה בתחום לא יוכל להגיע לאותה רמה. רק חברה חיצונית תוכל לבצע את מחקר השוק בצורה החכמה ביותר וליצור לכם את המיתוג הכי איכותי שיש. ללא חברה חיצונית אתם מסתכנים במיתוג שלא יעבוד נכון ושיגרום ליותר בעיות מאשר לדברים טובים ואת זה צריך לקחת בחשבון.